Aktualności Media o Nas

piwnica.co.uk | Syrena Meluzyna Kabri – śmiałe plany kanadyjskiego producenta

Syrena Meluzyna od AK Motor International Corporation zrobiła nie małe zamieszanie wśród polskich fanów motoryzacji. Najwyraźniej pomysłodawcy poczuli się bardzo pewnie po pierwszych zapowiedziach bo już planują nową wersję Kabri.

Co prawda Syrena Meluzyna jeszcze nie doczekała się nawet prototypu, ale wersja Kabri już otrzymała szacunkową cenę. I tu również widać spory optymizm, ponieważ podstawowa Syrenka kabriolet ma kosztować między 60-70 000 złotych. Bardzo ambitny plan i jeżeli wszystkie obietnice zostaną spełnione to może będzie warto wydać te pieniądze.

Syrena Meluzyna Kabri - projekt nabiera rozmachu Syrena Meluzyna Kabri - projekt nabiera rozmachu Syrena Meluzyna Kabri - projekt nabiera rozmachu

Kabriolet ma posiadać stałą ramę z tyłu i prosty mechanizm zdejmowania materiałowego dachu. Ten po zdjęciu wystarczy zwinąć i włożyć do bagażnika. Wszystkie ramy zostały przygotowane jako roll-bary chroniące pasażerów w razie wypadku. Podczas zimy możemy nałożyć twardy dach pozwalający na montaż bagażnika na deski snowboardowe, czy narty.

Fantastycznie prezentują się drzwi otwierane od przodu. Klasyczne rozwiązanie dodatkowo podkreśla stylowy wyraz nowej Syrenki. Tuż za błotnikiem możemy zobaczyć znaczek Syreny, ale można go wymienić na herb miasta, logo ulubionej drużyny czy inicjały. Producent ma zamiar przygotować mnogie opcje personalizacji. Projekt nabiera coraz ciekawszych kształtów i już nie możemy się doczekać pierwszego prototypu. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze to rynek wzbogaci się o bardzo ciekawego konkurenta dla Mini.

Related posts

onet.pl | Syrena powraca – AK Motor Polska przywróci dawną markę

prawapolityka.pl | Syrena powróci na polskie drogi?

Informacja o wyniku postępowania w trybie zapytania ofertowego