Syrena Meluzyna Kabri

Kabri jest pierwszą wersją  modelu Syreny Meuzyny w wersji kabrioletu. Oferuje ekonomiczne, praktyczne i bezpieczne zastosowanie dla tego samochodu bez dachu.

Aby osiągnąć niską cenę auta, zastosowany został prosty w obsłudze system do otwierania lub zamykania dachu. Wokół przedniej i tylnej szyby, użyte zostały strukturalne ramy, które również funkcjonują jako stałe słupki A i C. Ramy strukturalne są na stałe zamontowanymi  roll-barami, zapewniającymi  najwyższe możliwe bezpieczeństwo podczas jazdy. Środkowa część dachu, wykonana ze specjalnego lekkiego materiału z łatwością się montuje, aby przykryć dach i może być równie łatwo zdejmowana, zwijana i jednocześnie przewożona w bagażniku auta. Twardy dach może być zainstalowany na porę zimową, także z możliwością montażu na dachu stelaża na deskę snowboardową lub narty.

Nowa Syrena Meluzyna Kabri prezentuje również powrót do klasycznych “Luksusowych Drzwi”, w które były wyposażone wszystkie modele Syreny z lat od 1955 do 1972. Trzymając się modularności plaftormy Syreny Meluzyny, w Kabri jest zastosowany całkowicie nowy mechanizm otwierania i zamykania drzwi.

Drzwi mają zawiasy z tyłu, umożliwiając tym samym otwieranie ich od przodu. Ten rodzaj konfiguracji drzwi jest zarezerwowany dziś tylko dla najbardziej ekskluzywnych aut na całym świecie. Współczesna technologia, czyni je całkowicie bezpiecznymi. Klamki do drzwi Kabri są precyzyjnie wykonane, wykończone ozdobnym graficznym elementem, znajdującym się również na przednim błotniku.