Syrena Meluzyna

Nasza nowoczesna wersja Syreny wzorowana jest na oryginalnym projekcie samochodu i jest niemal odzwierciedleniem jej linii i stylistyki. Zaprojektowana w taki sposób, aby nawiązywała do swojego pierwowzoru. Łączy w sobie klasykę i elegancję w nowoczesnym wydaniu.

Nowa Syrena Meluzyna będzie autem z przednim napędem. Planujemy zastosowanie silników trzy- i cztero-cylindrowych o różnej pojemności w zależności od poziomu wyposażenia. Jednostka napędowa będzie ułożona poprzecznie z przodu.

Meluzyna będzie dostępna w różnych wariantach i konfiguracjach. W zależności od przeznaczenia, design i osiągi auta będą zróżnicowane. 

Planowane są następujące wersje: Meluzyna standardowa, Meluzyna L (wariant lekki), Meluzyna S (sportowa), Meluzyna R (rajdowa) Maleuzyna Kabri (kabriolet), Meluzyna Turbo, Meluzyna E (elektryczna), Meluzyna HS (hybrydowo-sportowa), Meluzyna cztero-drzwiowa w wersji standard oraz kombi (hatchback), jak również SUV.

Zabytkowe już Syreny wielokrotnie brały udział w rajdach samochodowych, dlatego my również zamierzamy kontynuować tę sportową tradycję w przyszłości, by ocalić ich rajdowe dziedzictwo.

Zastosowanie modularności w oryginalnej wersji Syreny, będzie miało miejsce także w jej nowych modelach.