Syrena NiXi

Syrena Nixi jest odpowiedzią AK Motor na potrzeby współczesnych miast. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zatłoczonych aglomeracji, borykających się zarówno z problemem braku miejsc parkingowych, jak również z zanieczyszczeniem środowiska, firma AK Motor podjęła się wyprodukowania małego, miejskiego, ekologicznego auta osobowego.

Podążając za trendem elektromobilności zdecydowano, że będzie to model z napędem elektrycznym. Samochód przeznaczony będzie do jazdy po drogach publicznych. Początkowo w wersji dwu-osobowej, a następnie cztero-osobowej. Zaprojektowane od podstaw i wykonane w Polsce przez polskie firmy byłoby pierwszą, osobową, polską konstrukcją w nowoczesnej odsłonie.

Projekt Syreny NIXI skupił wokół siebie grono wybitnych specjalistów, firmy konstrukcyjne oraz jednostki badawcze. Pierwszy model auta będzie wersją dwuosobową, w której zmieści się jeszcze bagaż, tak by móc swobodnie przemieszczać się po mieście. NIXI nie będzie emitować spalin, co pozwoli na zmniejszenie zanieczyszczenia powietrza w mieście.

Zaimplementowanych zostanie szereg innowacyjnych rozwiązań. Skorzystamy m.in. z nowoczesnego silnika elektrycznego, jak również zasobników energii, stosując najnowszą technologię bateryjną na świecie. Samonośne podwozie zostanie skonstruowane w taki sposób, by zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa. Autorskie rozwiązania konstrukcyjne wraz z nowoczesną technologią, stanowić będą o innowacyjnym charakterze auta.

Syrena NIXI dostępna będzie dla indywidualnych nabywców, jak również dla klientów instytucjonalnych. Jej odbiorcami będą kierowcy poszukujący praktycznego, nowoczesnego środka transportu, przy jednoczesnej minimalizacji kosztów użytkowania.

Zamówienia i zapytania ofertowe prosimy składać pod adresem mailowym: info@newsyrena.com, info@nowasyrena.pl lub sprzedaz@nowasyrena.pl, sales@newsyrena.com